Parafia

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!

ROK MIŁOSIERDZIA!

Jak rozmawiać ze Świadkami Jehowy?

Kliknij tutaj!

Poczytaj ciekawe wiersze i aforyzmy!

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o CARITAS!

Zostań Obrońcą Życia!

OSP Tuchów.

PLIKI COOKIE

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na nasz użytek.

Więcej informacji.

Miejski Klub Sportowy Tuchovia Tuchów zaprasza na uroczyste obchody 90 lecia klubu, które odbędą się 5-6 września 2015 r. Jubileusz rozpocznie się w Domu Kultury w Tuchowie o godz.13.30 gdzie dla zaproszonych gości wręczone zostaną medale i odznaczenia dla najbardziej zasłużonych zawodników, trenerów oraz działaczy. Atrakcją obchodów o godz. 16:00 będzie mecz towarzyski z ekstraklasową Termalicą Bruk – Bet Nieciecza.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!

Komunikat Prezydium Konferencji Episkopatu Polski po podpisaniu przez Prezydenta RP ustawy dotyczącej procedury "in vitro".

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!

To polska młodzież jest gospodarzem i organizatorem Światowych Dni Młodzieży – zaznacza bp Damian Muskus, podkreślając pracę młodych przy organizacji tego wydarzenia. Ich rówieśnicy ze 190 krajów wybierają się nie tylko na spotkanie z Papieżem do Krakowa, ale także na spotkania w diecezjach.

Caritas Polska!

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!Bogaty kalendarz obchodów przewiduje Rok Święty Miłosierdzia, ogłoszony przez Papieża Franciszka, który będzie trwał od 8 grudnia 2015 r. do 20 listopada 2016 r. Został on zaprezentowany przez abpa Rina Fisichellę, przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Krzewienia Nowej Ewangelizacji – której powierzona została organizacja jubileuszu – podczas konferencji prasowej we wtorek 5 maja rano w Biurze Prasowym Stolicy Apostolskiej.