23 Niedziela Zwykła

23 Niedziela Zwykła

Opublikowany 2013/09/08

XXIII Niedziela Zwykła

8 września 2013 r.

  

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Zapraszamy dzisiaj na niedzielne nieszpory o godzinie 17:30.

 

2. W tym tygodniu zapraszamy następujące grupy na spotkania:

a)  Grupę Modlitewną w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej,

b) Liturgiczną Służbę Ołtarza, wszystkich Lektorów i Ministrantów, we wtorek na wieczorną Mszę świętą, podczas której rozpoczniemy kolejny rok formacji,

c)  Uczniów klas trzecich gimnazjum w środę na wieczorną Mszę świętą. Bardzo prosimy, aby na to spotkanie przyszli także rodzice,

d) Katechizujących w naszej parafii w czwartek po wieczornej Mszy świętej.

 

3. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza wszystkich na Drogę Krzyżową, którą ze względu na diecezjalne uroczystości w Starym Sączu, odprawimy w piątek (13 września) w przed dzień święta Podwyższenia Krzyża. Rozpoczęcie nastąpi za wiaduktem (przy Biedronce) o godzinie 19:00. Nabożeństwo fatimskie i różaniec odprawimy pół godziny przed wieczorną Mszą świętą.

 

4. Rodzina Edmunda organizuje wyjazd autokaru na rozpoczęcie peregrynacji obrazu JEZU UFAM TOBIE w Starym Sączu, w najbliższą sobotę (14 września). Przewidywany koszt 20 zł. Zapisy chętnych w zakrystii tylko do wtorku. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w uroczystościach, w Starym Sączu.

 

5. Dziękujemy za wszelkie ofiary i wsparcie naszych inwestycji parafialnych. W najbliższą niedzielę będzie zbiórka do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie i Tarnowie.